Jste zde

Domů » Zima

Běžky

Poznejte i na běžkách oblast Kitzbühelu

Večerní sportování, 1. část

Rakouské středisko Reith bei Kitzbühel

Kitzbühel v zimě nabízí velký počet různých sportovních aktivit. Lyžování, snowboarding, běžky, zimní turistiku, bruslení a mnoho dalšího uprostřed nezapomenutelné scenérie slibuje zaručeně perfektní dovolenou. A to nejen během dne, ale i po setmění.

Lyžování

Každý čtvrtek a pátek si můžete zalyžovat v lyžařské oblasti Kitzbühel i ve večerních hodinách. Moderní reflektory osvětlují perfektně připravené svahy Gaisbergu u Kirchbergu až do těch nejzazších koutů a umožní vám luxusní lyžování až dlouho do noci.

Běžkařské tratě

Kitzbühel - jedna z běžkařských tratí

Běh na lyžích v oblasti Kitzbühelu nabízí slunečné zimní radovánky. Přes 500 km běžkařských tratí je zde připraveno pro klasické i bruslařské nadšence. Osvětlené a zasněžované sportovní tratě u golfového hřiště Golf Club Kitzbühel – Schwarzsee - Reith a vysokohorské tratě na Kitzbüheler Hornu doplňují kompletní nabídku.

St. Ulrich am Pillersee, 2. část

St. Ulrich am Pillersee - zimní krajina

Hned vedle se nachází "Triassic Park" s prehistorickými zvířaty a miniaturním mořem, který byl otevřen 3. srpna 2008. Vzhůru do doby kamenné, to je motto tohoto parku pro návštěvníky a dobrodruhy všech věkových kategorií. Jistě nadchne malé i velké výzkumníky se spoustou zajímavých informací o prehistorické době.
Rodiny s dětmi by také určitě měli navštívit zábavní park "Familienland" v městečku St. Jakob in Haus.

St. Jakob in Haus, 2. část

Rakousko - zasněžená vesnička St. Jakob in Haus

Pro milovníky tenisu je v centru obce St. Jakob in Haus k dispozici kurt s tvrdým povrchem a na toho, kdo si chce o své dovolené utužovat svou kondici chůzí nebo běháním, čeká 3,8 km dlouhý okruh Rot/Mühlau-Runde. Tato trať s výškovým rozdílem 80 metrů začíná a končí u kostela Svatého Jakuba.

Dovolená v Brixen im Thale

Dovolená v Brixen im Thale

Obec Brixen im Thale se nachází v tyrolském údolí Brixental, uprostřed Kitzbühelských Alp. V této malebné horské krajině protkané loukami, pastvinami a lesy můžete zažít nádhernou přírodu. Projděte se po značených turistických stezkách v okolí městečka, kterým na severu vévodí vrchol Hohe Salve a na jihu Nachtsöllberg a Gaisberg.

I příznivci horských kol zde najdou ideální infrastrukturu pro cyklovýlety všech úrovní obtížnosti. Golfisté mají také možnost volby, čtyři golfová hřiště v nedalekém Kitzbühelu a mnoho dalších v blízkém okolí nabízí jedinečný výběr.

Zimní dovolená v Aurachu

Aurach - nedaleké zasněžená krajina

Malá tyrolská obec Aurach se nachází pět kilometrů jižně od střediska Kitzbühel a 80 km od Salcburku. Ten, kdo chce využít výhody blízkého Kitzbühelu, ale přesto chce zůstat během zimní dovolené stranou od velkého turistického ruchu, měl by si zamluvit rekreační dům, prázdninový apartmán nebo hotel právě v Aurachu.

Stránky