Jste zde

Domů

Jochberg

Vydejte se do kitzbühelského střediska Jochberg

Jochberg po celý rok

Rakouské městečko Jochberg
Autor: jmauerer

Městečko Jochberg se nachází v Tyrolsku, asi 10 km jižně od známého zimního střediska Kitzbühel. Během dovolené v Jochbergu zažijete neobyčejnou pohostinnost místních obyvatel a zároveň budete moci využívat výhod velké nabídky nedaleké alpské metropole Kitzbühel.

Impozantní siluety místních vrcholků, namátkou můžeme jmenovat Hahnenkamm, Pengelstein, Geissstein nebo Wurzhöhe, zde vytvářejí ideální kulisu pro aktivní dovolenou, která může být velmi různorodá díky turistice anebo nordic walkingu.

Nový rok 2013

Oblast Kitzbühelu s ohňostrojem

Dne 1. 1. 2013 se koná ten největší vrchol oslav přelomu roku – Kitzbüheler Jahreswechsel. Do místní části Rasmusleiten se každoročně sjíždí několik desítek tisíc diváků, a je to bezpochyby událost prvotřídního významu.

Na programu je tu např. jízda na lyžích s pochodněmi organizovaná místními lyžařskými školami Die Roten Teufel (Rudí ďábli) a Element 3, ti nejstatečnější z nich pak předvedou odvážné skoky přes oheň.

Jochberg

Rakousko - část městečka Jochberg

Prázdninové středisko Jochberg leží uprostřed krásné přírody Kitzbühlských Alp, v nadmořské výšce 924 m. Místo najdete na půli cesty mezi Kitzbühelem a průsmykem Thurn, na hranicích se spolkovou zemí Salcbursko.

Jochberg v létě

Jochberg v létě
Autor: Dorena-wm

Díky své poloze, přímo v srdci lyžařského a turistického ráje Kitzbühelských Alp, je Jochberg vyhledávaným místem s pestrou nabídkou. Ospalá alpská vesnička nabízí nejen řadu možností sportů v přírodě, ale také řadu kulturních klenotů a tajemství. Zajímavý zážitek si můžete odnést z exkurze v dolu na měď, v muzeu se zase necháte unést duchem minulosti a světoznámá Granderova voda oživí vaše tělo i ducha.

Jochberg v zimě

Rakousko - okolí městečka Jochberg
Autor: dorena-wm

Městečko Jochberg se nachází 10 km jižně od známého střediska Kitzbühel, v srdci lyžařského a turistického ráje v Kitzbühlských Alpách. Rozkládá se v nadmořské výšce 924 - 2000 m a žije zde kolem 1500 obyvatel.