Jste zde

Domů

Ubytování

Kde se můžete v kitzbühelském regionu ubytovat

Hotel Schloss Lebenberg, Kitzbühel

Pohled na hotel Schloss Lebenberg, Kitzbühel

Poloha

5-hvězdičkový hotel Schloss Lebenberg se nachází na klidném místě, vysoko nad rakouským střediskem Kitzbühel. Místní centrum je vzdálené asi 1,5 kilometru, stejně jako nejbližší nákupní příležitosti.

Do centra, stejně jako k nejbližším lanovkám (Hahnenkamm), se několikrát denně dostanete hotelovým autobusem. Běžkařské stopy jsou vzdálené asi 300 metrů od domu. Hotel je také skvělým výchozím bodem pro romantické procházky.

Zařízení

Hotel Relais & Châteaux Tennerhof, Kitzbühel

Kitzbühelský hotel Relais & Châteaux Tennerhof v zimě

Poloha

5-hvězdičkový hotel Relais & Châteaux Tennerhof umístěný v budově, jejíž historie sahá až do roku 1679, se vyznačuje exkluzivním polohou na náhorní plošině nad střediskem Kitzbühel.

Městské centrum je od hotelu vzdálené asi 800 metrů, stejně jako nejbližší nákupní možnosti. 1 km je vzdálená nejbližší lanovka Hornbahn do lyžařského areálu, kam se několikrát denně dostanete zdarma hotelovou kyvadlovou dopravou.

Zařízení

Hotel Maria Theresia, Kitzbühel

Rakouský hotel Maria Theresia v zimě

Poloha

4-hvězdičkový hotel Maria Theresia se nachází přímo v centru města Kitzbühel, na jedné z nejvyhledávanějších adres nedaleko pěší zóny. V blízkém okolí jsou obchody, bary a restaurace, bazén Aquarena je vzdálen asi 350 metrů.

Zastávka skibusu se nachází ve vzdálenosti asi 100 m od hotelu, stanice lanové dráhy Hahnenkammbahn 400 metrů. Nejbližší zimní turistické a běžkařské trasy jsou asi 300 m daleko.

Zařízení

Hotel Jägerwirt, Kitzbühel

Rakouský hotel Jägerwirt

4-hvězdičkový hotel Jägerwirt se nachází na klidném místě, na okraji tyrolského střediska Kitzbühel. Místní centrum je vzdálené cca 300 metrů.

Nejbližší lyžařský vlek a sjezdovky jsou ve vzdálenosti cca 700 metrů, běžkařské stopy 500 metrů. Zastávka skibusu je 50 m od hotelu, zimní turistické trasy vedou hned kolem domu.

Hotel Harisch Weisses Rössl, Kitzbühel

Rakouský hotel Harisch Weisses Rössl

Luxusní hotel Harisch Weisses Rössl je obklopen atmosférou starého města Kitzbühel, a je jedním z nejlepších ubytování ve městě. Nachází se v centru Kitzbühelu, hned u vjezdu do pěší zóny. Veřejný bazén Aquarena je vzdálen 200 m, nákupní možnosti 10 metrů. Nejbližší lyžařská lanovka na Hahnenkamm je asi 500 m daleko, stejně jako nejbližší běžkařské stopy, ledovec Kitzsteinhorn je vzdálen 80 km. Zastávku skibusu najdete 150 m od hotelu.

Apartmány Kolpinghaus, Kitzbühel

Rakouské apartmány Kolpinghaus v zimě

Apartmánový dům Kolpinghaus se nachází v centru Kitzbühelu, v blízkosti jeho historického centra a pěší zóny. Bazén Aquarena je vzdálen 500 metrů, nejbližší obchody 100 metrů. Stanice lanové dráhy Kitzbühel Horn leží 400 m od hotelu, nejbližší běžkařské stopy 1 km. Zastávka skibusu je 100 m od hotelu.

K zařízení domu patří výtah a parkoviště zdarma (velmi omezený počet míst).
Apartmány jsou vybavené sprchou a WC, kuchyňským koutem, rádiem, kabelovou TV, kávovarem, balkónem.

Stránky

Kitzbühel na FB

Kirchberg in Tirol

21.05.2018 - 23:00

FairSouth-southeast, Light air, 0.8 m/s11°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.1 hPa

Kitzbühel

21.05.2018 - 23:00

FairSouth-southeast, Light air, 0.8 m/s11°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.1 hPa

Paß Thurn

21.05.2018 - 23:00

Clear skySouth, Light air, 1.1 m/s7°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.5 hPa

Předpověď počasí na yr.no.