Jste zde

Domů

Reith bei Kitzbühel

Vydejte se do Reithu

Advent 2013, 2. část

Krampus masky
Autor: goodiesfirst

Himmlischer Advent

Místo: Rasmushof

Je to jen 5 minut pěšky od centra města, ale přesto tady najdete velmi odlišný a rozjímavý svět. Nebeský advent na Rasmushofu, přímo u cílové rovinky slavné sjezdové lyžařské tratě Streif. Právě tady je na Ježíškově loučce to kouzlo zimního svátku "nejhmatatelnější".

Nový rok 2013

Oblast Kitzbühelu s ohňostrojem

Dne 1. 1. 2013 se koná ten největší vrchol oslav přelomu roku – Kitzbüheler Jahreswechsel. Do místní části Rasmusleiten se každoročně sjíždí několik desítek tisíc diváků, a je to bezpochyby událost prvotřídního významu.

Na programu je tu např. jízda na lyžích s pochodněmi organizovaná místními lyžařskými školami Die Roten Teufel (Rudí ďábli) a Element 3, ti nejstatečnější z nich pak předvedou odvážné skoky přes oheň.

Reith v létě

Kitzbühelská oblast v Rakousku
Autor: FarbFilm

Obec Reith bei Kitzbühel se nachází v Kitzbühelských Alpách, jen co by "kamenem dohodil" od střediska Kitzbühel. Žije zde kolem 2 tisíc obyvatel, městečko se rozkládá v nadmořské výšce 800 - 2000 m. Reith u Kitzbühelu vám splní veškerá přání a při vaší letní dovolené.

Reith - informace

Reith bei Kitzbühel v létě
Autor: NotFrancois

Obec Reith leží v údolí Brixental, jen pár km od známého střediska Kitzbühel, v nadmořské výšce 762 m.n.m.
Obec se stala jakousi klidnou alternativou k pulzujícímu životu v Kitzbühelu. V roce 1190 byla obec poprvé zmíněna jako "Ruote", což poukazuje na to, že tu kdysi byla vymýcená plocha. V této době zde byl postaven i první kostel.
Centrum obce s barokním kostelem a jeho gotickou věží stojí určitě za prohlídku.

Reith bei Kitzbühel

Rakousko - obec Reith bei Kitzbühel

Reith bei Kitzbühel leží v podhůří Wilder Kaiseru, jen pár km od Kitzbühelu, v nadmořské výšce 762 m. Obec se stala jakousi klidnou alternativou k pulzujícímu životu v Kitzbühelu. Centrum obce s barokním kostelem a jeho gotickou věží stojí určitě za prohlídku.

Reith bei Kitzbühel v zimě

Okolí Reith bei Kitzbühel v zimě

Malá obec Reith bei Kitzbühel je malým sousedem vyhlášeného zimního střediska Kitzbühel, které nabízí nepřeberné množství sjezdovek, včetně slavného sjezdu Streif, o kterém určitě každý opravdový lyžař již někdy snil.
Přesto i samotná obec Reith v zimě nabízí vlastní lyžařský vlek přímo v místě i se sjezdovkou. K ostatním svahům a lanovkám v okolí vás zdarma doveze skibus.

Kitzbühel na FB

Kirchberg in Tirol

21.05.2018 - 23:00

FairSouth-southeast, Light air, 0.8 m/s11°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.1 hPa

Kitzbühel

21.05.2018 - 23:00

FairSouth-southeast, Light air, 0.8 m/s11°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.1 hPa

Paß Thurn

21.05.2018 - 23:00

Clear skySouth, Light air, 1.1 m/s7°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.5 hPa

Předpověď počasí na yr.no.