Jste zde

Domů

Kirchberg

Vydejte se do kitzbühelského střediska Kirchberg

Výlet na Talkaser

Talkaser
Autor: bookhouse boy

Letní dovolená v okolí tyrolské obce Kirchberg je známá svým zaměřením na turistiku, která je požitkem i pro děti, neboť místní vynaložili velkou snahu, aby zde vytvořili mnoho tématických turistických tras a naučných stezek. A výlet na Talkaser, to je výzva pro nejednoho dětského turistu!

Túra na Rettenstein

Vrcholek Rettenstein

Ve středu Tyrolska, mezi městy Kitzbühel a Brixen im Thale, se nachází malá obec Kirchberg. Odtud se můžete v létě přímo od dveří svého ubytování, hotelu, prázdninového apartmánu nebo horské chaty, vydat na překrásné procházky a túry. Pro opravdové fanoušky turistiky jsou zde samozřejmě také alpské stezky, které vedou až na vrcholky v okolí Kirchbergu.

Dovolená v Kirchbergu

Kirchberg

Městečko Kirchberg leží v krásném Tyrolsku, jen asi 85 km od Salcburku, rodiště známého skladatele Mozarta. Z kulturního hlediska je zdejší nabídka velmi bohatá a z volnočasových aktivit je v Kirchbergu zastoupena opravdu každá letní i zimní oblast. K ubytování jsou k dispozici také všechny varianty v různých cenových hladinách: útulné apartmány, luxusní hotely, krásné dřevěné chaty a rodinné penziony.

Kirchberg v zimě

Rakousko - městečko Kirchberg

Romantické a příjemné městečko Kirchberg leží uprostřed Kitzbühelských Alp, v nadmořské výšce 837 metrů. Dalo by se také nazvat jako "malý sourozenec Kitzbühelu". Obec má krásné centrum, které je téměř bez dopravního ruchu. Najdete v něm také malou pěší zónu, která vyzývá návštěvníky k příjemným procházkám a nákupům. Také se nabízí bohaté après-ski s řadou barů, diskoték a hospůdek.

Kirchberg in Tirol

Kitzbühelské Alpy - Kirchberg in Tirol

Kirchberg in Tirol se nachází uprostřed Kitzbühelských Alp, v nadmořské výšce 860 m. Nachází se u ústí údolí Spertental do údolí Brixental, kde je také "Vitalarena" s 88 km nordic walkingových a běžkařských tratí, které vás provedou horským světem.

Kitzbühel na FB

Kirchberg in Tirol

19.02.2018 - 10:00

Clear skyNorth, Calm, 0.2 m/s0°C

0 mm srážek

Tlak: 1019.6 hPa

Kitzbühel

19.02.2018 - 10:00

Clear skyNorth, Calm, 0.2 m/s1°C

0 mm srážek

Tlak: 1019.6 hPa

Paß Thurn

19.02.2018 - 11:00

Clear skyNorth, Light air, 1.0 m/s-2°C

0 mm srážek

Tlak: 1017.5 hPa

Předpověď počasí na yr.no.