Jste zde

Domů

Aurach

Vydejte se do Aurachu

Letní dovolená v Aurachu

Letní dovolená v Aurachu

Letní dovolená v Aurachu nabízí nejen klid stranou od rušného Kitzbühelu, ale i dobře rozvinutou síť turistických stezek po Kitzbühelských Alpách. Různé tématické pěší stezky, jako je například trasa po místních usedlostech "Erbhofweg", stezka kolem kaplí anebo okružní trasa, zaujmou nejen dospělé ale i děti. Sportovně založení návštěvníci mohou vyrazit na túru na horském kole, protože na okolní vrcholky vede rovněž mnoho značených cyklistických tras.

Zimní dovolená v Aurachu

Aurach - nedaleké zasněžená krajina

Malá tyrolská obec Aurach se nachází pět kilometrů jižně od střediska Kitzbühel a 80 km od Salcburku. Ten, kdo chce využít výhody blízkého Kitzbühelu, ale přesto chce zůstat během zimní dovolené stranou od velkého turistického ruchu, měl by si zamluvit rekreační dům, prázdninový apartmán nebo hotel právě v Aurachu.

Aurach - informace

Rakousko - okolí obce Aurach

Obec Aurach se nachází 5 km jižně od známého střediska Kitzbühel. Žije zde něco přes jeden tisíc obyvatel a místo se rozkládá v nadmořské výšce 800 - 2000 m. Vesnička vás zcela jistě osloví nejen svým častým slunečním svitem, ale také kulturními pamětihodnostmi a architekturou. Tradiční způsob výstavby činí z tohoto místa "tyrolský poklad".

Aurach

Rakousko - vesnice Aurach

Asi 5 km jižně od Kitzbühelu se nachází v nadmořské výšce 846 m prázdninová vesnice Aurach. Tvoří ji místní části Unteraurach, Oberaurach a několik dalších roztroušených vesnic a osad.

V její blízkosti byl v minulosti provozován důl Kelchalm, těžba mědi se tu provozovala již od druhého tisíciletí před naším letopočtem a na tuto dobu upomínají zkřížené kopáče na obecním znaku. Obraz městečka dotváří ještě dnes z části i několik století staré selské dvory.

Kitzbühel na FB

Kirchberg in Tirol

21.05.2018 - 23:00

FairSouth-southeast, Light air, 0.8 m/s11°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.1 hPa

Kitzbühel

21.05.2018 - 23:00

FairSouth-southeast, Light air, 0.8 m/s11°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.1 hPa

Paß Thurn

21.05.2018 - 23:00

Clear skySouth, Light air, 1.1 m/s7°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.5 hPa

Předpověď počasí na yr.no.